پورتال سازمانی

نواتک > پورتال سازمانی
website-development
پورتال سازمانی نواتک، با دارا بودن بستری امن و منعطف قابلیت پیاده سازی تمامی سرویس ها و سیستم های اطلاع رسانی و سامانه های خدمات الکترونیکی مورد نیاز سازمان ها و شرکت های مختلف را داراست.

با استفاده از امکانات مختلف نظیر خبرنامه، سطوح دسترسی، مدیریت رسانه ها و اتصال به سیستم های اتوماسون اداری، درگاهی توسعه پذیر برای ارتباط با کاربران فراهم سازید

Integration

یکپارچگی

ایجاد ارتباط نرم افزاری میان سیستم ها و نرم افزارهای موجود

Entitlement

قواعد دسترسی

امکان تعریف سطوح دسترسی و نقش ها

Personalization

خصوصی سازی

خصوصی سازی وبسایت و سطوح دسترسی

Collaboration

همکاری

امکان ارتباط با سازمان به روش های مختلف

دوره ها و سرفصل ها

امکان ثبت و تعریف دوره ها و سرفصل های مختلف

کاملا بومی

این سیستم توسط متخصصین جوان نواتک و با تکیه بر دانش و توان بومی تولید شده است

بانک جامع اساتید

بانک جامع اساتید شامل اطلاعات تمام استاد ها به همراه رزومه آن ها

مدیریت تمام هزینه ها

امکان ثبت و مدیریت تمام هزینه های پرداختی بابت دوره های آموزشی

a

یکپارچگی

ایجاد ارتباط نرم افزاری میان سیستم ها و نرم افزارهای موجود در سازمان و ایجاد یک نقطه دید – Single Point Of View – یکی از مهمترین خصوصیات یک پورتال سازمانی می باشد. در این واقع این خصوصیت از جمله تفاوتهای بازر یک سایت با یک پورتال سازمانی می باشد.

تعیین حقوق و قواعد دسترسی

مدیران پورتالهای سازمانی باید بتوانند کاربران را در دسترسی به اطلاعات و خدمات محدود کنند. به عنوان مثال اطلاعات مالی شرکای تجاری سازمان باید فقط در اختیار شرکای تجاری سازمان باشد. نه مشتریان و نه کارمندان سازمان.

a
a

خصوصی سازی

 

امکان خصوصی سازی محتوای داده ها ، اطلاعات و خدمات – و همچنین خصوصی سازی ظاهر پورتال، توانایی برخورداری از قالب شخصی را به کاربران اعطا میکند. هر کاربر باید بتواند خدمات واطلاعات مورد نطر خود را گزینش کند.

همکاری

 

در پورتالهای سازمانی معمولا کاربران می توانند به صورت Synchronous از طریق Chat و Messenger و یا به صورت Asynchronous از طریق Forum (انجمن)، وبلاگ و پست الکترونیک با سازمان در ارتباط باشند.

a